top of page
a64a750e794eae876333100be186d4c8.png

Tnsart Tasarımlarıyla
Cleopatra Ink'de

İzmir Alsancak ve Bostanlı stüdyolarında eşsiz tasarımlara ve mükemmel işçiliğe şahit olun. Dövme konusunda profesyonelliğe büyük bir adım atmış olan Cleopatra ink, dövme sanatını ileri boyutlara taşımıştır.

Grafik Tasarım, Reklamcılık, Dijital Medya,

Mobil Uygulama, Web Tasarımı, Tansu Nişancı

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarımın genel tanımında dijital veya basılı, mimari veya görsel sanatlar olarak tükettiğimiz her ürün ve hizmette yer almaktadır. Projeniz ister inşaat, mühendislik veya ürün tasarımı olsun bu kapsamlarda görsel tasarımlarınıza katkı sağlar. fotoğraf, web, reklam, yönlendirme grafikleri, mobil uygulamalar, illüstrasyon, 3D gibi geniş iş yelpazesine sahiptir.

DANIŞMANLIK

Şirketinizin tanıtımlarına nereden başlayacağınız konusunda istatistiksel veriler ile sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyim. Sektörünüzle ilgili tüm detaylı verileri araştırıp güncel olanı sunarak, doğru stratejiye ulaşmanızı sağlarım.

FOTOĞRAFÇILIK, VİDEO ÇEKİM VE KURGULAMA

Instagram, Youtube ve diğer dijital medya için ürün fotoğrafçılığı, video düzenleme, Mavick Pro ile iç ve dış mekan profesyonel drone çekim hizmetleri vermekteyim.

SES & MÜZİK

Projeleriniz için geçici veya kalıcı lisans seçenekleri ile videolarınız için jingle, müzik ve ses efektleri oluşturma, profesyonel olarak (voice-over) Türkçe  ve İngilizce dublaj hizmetleri vermekteyim.

bottom of page