Grafik Tasarım, Reklamcılık, Dijital Medya,

Mobil Uygulama, Web Tasarımı, Tansu Nişancı

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarımın genel tanımında dijital veya basılı, mimari veya görsel sanatlar olarak tükettiğimiz her ürün ve hizmette yer almaktadır. Projeniz ister inşaat, mühendislik veya ürün tasarımı olsun bu kapsamlarda görsel tasarımlarınıza katkı sağlar. fotoğraf, web, reklam, yönlendirme grafikleri, mobil uygulamalar, illüstrasyon, 3D gibi geniş iş yelpazesine sahiptir.

DANIŞMANLIK

Şirketinizin tanıtımlarına nereden başlayacağınız konusunda istatistiksel veriler ile sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyim. Sektörünüzle ilgili tüm detaylı verileri araştırıp güncel olanı sunarak, gereksiz masraflar olmadan doğru talimatlar ve uygun maliyetler ile tam sonuçlar elde ederek satış haciminizi arttırıp başarıya doğru ulaşmanızı sağlarım.

FOTOĞRAFÇILIK, VİDEO ÇEKİM VE KURGULAMA

Instagram, Youtube ve diğer dijital medya için ürün fotoğrafçılığı, özel düğün fotoğrafı ve video konsept oluşturma düzenleme, Mavick Pro ile iç ve dış mekan profesyonel drone çekim hizmetleri.

SES & MÜZİK

Projeleriniz için geçici veya kalıcı lisans seçenekleri ile videolarınız için jingle, müzik ve ses efektleri oluşturma, profesyonel konuşma kaydetme ve dublaj hizmetleri veriyorum.